• 15 Jun, 2024

Wyrzucił z helikoptera milion dolarów! To był prawdziwy deszcz pieniędzy!

Wyrzucił z helikoptera milion dolarów! To był prawdziwy deszcz pieniędzy!

Kazma Kazmitch, czeski influencer zrzucił z kontenera podczepionego pod helikopterem 22 000 000 koron czeskich! Licząc po aktualnym kursie, daje to kwotę 4 007 751 zł! Ci, którzy rozwiązali wcześniej przygotowaną zagadkę, mogli przybyć na miejsce zrzutu pieniędzy i nie tylko obserwować jak pieniądze lecą z nieba, ale także mogli je zbierać! Zobacz nagranie z tego wydarzenia!

Kto i dlaczego zrzucił z helikoptera ponad 4 mil. zł?!

Przed całą aukcją z helikopterem, czeski influencer znany pod pseudonimem Kazma, czyli Kamil Bartošek zorganizował konkurs w którym do zgarnięcia była nagroda w postaci miliona dolarów! Pieniądze zostały umieszczone w pewnego rodzaju sejfie czy też kontenerze i trzeba było złamać do niego kod zabezpieczający. Kazma dał kilka wskazówek jak rozczytać kod, jednak nawet z tą pomocą nie udało się nikomu tego dokonać. Tak więc można powiedzieć akcja zakończyła się bez rozdawania nagrody, i milion dolarów wróciło do swojego właściciela.

Kazma i tak chciał przeznaczyć pieniądze dla swoich fanów, więc pojawił się drugi pomysł. Pieniądze miały zostać zrzucone z helikoptera, ale tym razem też tylko dla osób, którym uda rozwiązać się zagadkę.

O 6 rano do 100 tys. osób, które były zarejestrowane na ich stronie internetowej, czekała niespodzianka. Otrzymali oni mail, z informacją gdzie zostaną zrzucone pieniądze z helikoptera. Jednak i ta wiadomość była zaszyfrowana, tym którym udało się ją odczytać, mieli dokładne miejsce i czas, w którym odbywała się akcja zrzutu pieniędzy.

Jak widać na nagraniach osoby, które przybyły na miejsce (podobno było ich około 4 tys.) byli przygotowani w różnego rodzaju torby oraz plecaki, aby zebrać jak największą ilość gotówki!

Kiedy czytam takie posty, jeszcze widzę imię Kamil to myślę, że jedyne co się nie zgadza to kraj w którym się dzieje cała akcja :D