• 15 Jun, 2024

Jak za darmo pobierać z CDA? Zobacz 3 sprawdzone sposoby! Poradnik krok po kroku!

Jak za darmo pobierać z CDA? Zobacz 3 sprawdzone sposoby! Poradnik krok po kroku!

W tym artykule chcemy pokazać Ci trzy różne sposoby na pobieranie materiałów z CDA. Jeśli chcesz znaleźć ciekawe sposoby jak to zrobić to zapraszamy do artykułu, dowiesz się jak pobierać wykorzystując narzędzia deweloperskie przeglądarki, za pomocą sprawdzonych wtyczek oraz jeśli zależy Ci na czasie za pomocą gotowych stron.

Pierwszy sposób na pobieranie filmów z CDA za pomocą wbudowanych narzędzi deweloperskich w przeglądarce!

 1. Najpierw szukamy filmu który chcemy pobrać (oczywiście jeśli nie mamy premium, to musi być to coś darmowego), teraz mając już wybrany film np. taki jak tutaj. Czekamy na zakończenie reklam i stopujemy sobie od razu film. Teraz klikamy F12 lub prawym klawiszem myszki w pustej powierzchni na stronie, a następnie wybieramy Zbadaj. Nie ważne czy użyjesz skrótu czy dasz zbadaj na stronie (na różnych przeglądarkach wygląda to inaczej oraz różnie się nazywa - ja pokażę jak robić to na przeglądarce chrome).
  zbadaj element na stronie cda
 2. Teraz mając dostęp do narzędzi deweloperskich, przechodzimy do zakładki Network (lub Sieć w zależności od języka), i widzimy listę wszystkich plików które załadowała przeglądarka po przejściu na stronę (widzimy tutaj różnego rodzaju ikony, zdjęcia itd. które strona musiała pobrać na nasz komputer), jednak my będziemy szukać na tej liście linku do filmu który przesyła nam strona aby go załadować.
  Klikamy więc ikonkę oznaczoną jako numer 2 na grafice, to wyczyści całą naszą listę i wszystkie pliki znikną.
  narzedzia deweloperskie w chorme zakladka siec
   
 3. Nie zamykając okienka narzędzi deweloperskich klikamy na stronie wznów, aby nasz film leciał dalej na CDA. W tym momencie pojawi nam się na liście nowy plik typu media, jak na poniższej grafice:
  jak znaleźć teraz plik do pobrannia

   
 4. Wystarczy teraz kliknąć w znaleziony przez nas plik media (w moim przypadku ma on nazwę lq605cd934f215ba… ale to bez znaczenia) 
  link z cda do pobierania filmu czy serialu
 5. Jak widzisz (oznaczony link numerem 1) po kliknięciu otworzył mi kolejną zakładkę (warto sprawdzić czy u góry mamy zaznaczone Headers), i już widzimy link do filmu którego tak długo szukaliśmy. Znajduje się on przy Request URL. Zaznaczę że nie jest to żadne hakowanie, czy włamywanie, po prostu sprawdzamy co jest ściągane na nasz komputer. Jeśli teraz skopiujesz sobie ten link który jest w Request URL i otworzysz sobie w przeglądarce zobaczysz ten sam film, jednak bez reklam i z możliwością pobierania.

   pobieranie filmu z cda
  jak widzisz na zdjęciu powyżej, z prawej strony znajduje się opcja Pobierz.
   

Drugi sposób na pobieranie plików z CDA za pomocą wtyczki

Szukałem jakiejś sprawdzonej działającej wtyczki do przeglądarki i udało się trafić na Video Downloader Professional oraz drugą która jest równie dobra Live Stream Downloader link do wtyczek znajdziesz klikając w ich nazwy. Ja testuję to na przeglądarce chrome, jeśli masz inną przeglądarkę musisz poszukać wtyczek pasujących do Twojej przeglądarki, najprościej znaleźć takie wtyczki wpisując w google frazę taką jak np. video downloader extension opera (oczywiście tutaj podaj nazwę swojej przeglądarki).

Okej mam już te 2 wtyczki zainstalowane do przeglądarki jak ich używać?

 1. Wystarczy kliknąć w ikonę po prawej stronie przeglądarki (na zdjęciu oznaczyłem ją numerkiem 1), a następnie przy zainstalowanej wtyczce zaznaczyć pinezkę. (ja zaznaczyłem od razu dwie ponieważ chcę pokazać jak używać jednej oraz drugiej wtyczki, Ty możesz pobrać i używać jednej to wystarczy).
 2. Teraz wchodzimy na CDA i szukamy filmu, dla przykładu weźmy ten sam link co wcześniej czyli ten. Od teraz kiedy mamy już przypięte wtyczki od razu same wykryją film na stronie i wystarczy kliknąć w wybraną wtyczkę, przykład poniżej:
  pobieranie plikow wideo za pomoca wtyczki
  jak widzisz na grafice, najpierw kliknąłem w zieloną strzałkę, a następnie do wyboru pojawiło się pobieranie filmu.
 3. Teraz zobaczmy jak wygląda to w przypadku drugiej wtyczki która instalowaliśmy, tak samo jak wcześniej klikamy we wtyczkę (ta od razu pokazuje że znalazła jakiś plik wideo) 
  pobieranie filmow z cda za pomoca wtyczki chrome

  po kliknięciu w ikonkę wtyczki, pojawiło się od razu nowe okienko gdzie mogliśmy od razu rozpocząć pobieranie pliku.

Kolejny sposób na pobieranie z CDA to wyszukanie strony do wklejenia linku

Znalazłem stronę która nazywa się pobieracz.net po przejściu na stronę widzimy że trzeba wkleić link do filmu (czy to do filmiku z youtube czy cda) i kliknąć pobierz, chyba nie ma łatwiejszego sposobu:
pobieranie filmow za pomoca strony