• 15 Jun, 2024

Krzysztof Stanowski założył kolejny kanał, jego nazwa to Kanał Zero Extra

Krzysztof Stanowski założył kolejny kanał, jego nazwa to Kanał Zero Extra

Krzysztof Stanowski robiący naprawdę dobrą robotę na polskich youtube niedawno wystartował ze swoim kanałem "Kanał Zero", minął miesiąc od premiery kanału, a już możemy usłyszeć o nowym kanale który nosi nazwę Kanał Zero Extra? Skąd taka decyzja?

Kanał Zero Extra nowy kanał Krzysztofa Stanowskiego

Krzysztof Stanowski wystartował właśnie z kolejnym kanałem na youtube o nazwie Kanał Zero Extra, z tego co wiem jego pierwszy projekt czyli Kanał Zero zmagał się z problemem ilości produkowanych materiałów. Z racji z kanałem współpracuje zbyt wielu twórców, i dla każdego brakuje po prostu miejsca.

Aby więc materiały mogły być stale publikowane, powstał Kanał Zero Extra! I już teraz publikuje materiały - na ten moment są 2. Na platformie X pojawiła się informacja że a kanale znajdzie się wiele smaczków, merytorycznych wywiadów z twórcami oraz content który nie znalazł miejsca na głównym Kanale!

Na ten moment kanał obserwuje zaledwie 5,47 tys. osób, jednak widząc jak szybko rozwinął się Kanał Zerom, to z pewnością ta liczba zmieni się w kilka dni na setki tysięcy!

Link do kanału znajdziecie tutaj.