• 15 Jun, 2024

Grand Finale Poland Powered by BUDDA! Drift Masters European Championship!

Grand Finale Poland Powered by BUDDA! Drift Masters European Championship!

Czy Budda planuje wylać na stadionie narodowym w Warszawie asfalt, aby mogłyby się tam odbyć zawody drift? Niebawem mamy poznać więcej szczegółów na ten temat jednak wszystko wskazuje na to, że już we wrześniu 2023 roku może odbyć się taka impreza na największym obiekcie w Polsce! Impreza prawdopodobnie będzie nosić nazwę Grand Finale Poland Powered by BUDDA! Drift Masters European Championship!

EDIT: aktualizacja już wszystko wiadomo!

Link do imprezy znajdziecie tutaj, na ten moment znajdziecie jeszcze bilety. Bilety zostały wyprzedane, jedyne co pozostało to szukać od kogoś po portalach aukcyjnych.

Pełną informację o imprezie możecie poznać na tym filmie:
 

Budda organizuje imprezę drift na Narodowym?

Jeśli należysz do osób, które śledzą filmiki Buddy na pewno nie umknęło Ci że jest on sporym fanem driftu i sam posiada kilka driftowozów. Nissan Silvia S13 200SX od Buddy, bardziej znany jako Nuke który jeździł bokiem po Czarnobylu ma już ponad milion wyświetleń, i nic dziwnego, ponieważ jest to jeden z nielicznych, o ile nie jedyny przejazd w tym miejscu. 

Na ostatnim materiale gdzie akcja odbywa się również na zawodach drift, Budda wspomniał o tym, aby zorganizować coś podobnego w Polsce! 

I faktycznie ma wtedy się odbyć impreza Drift Masters European Championship 2023 Grand Finale o której można przeczytać więcej tutaj, nie wiemy jeszcze dlaczego na materiale pojawiło się ono z dopiskiem POWERED BY BUDDA, ale niebawem mamy poznać więcej szczegółów na ten temat, na pewno wtedy od razu zaktualizujemy ten wątek.

Kiedy ma się odbyć Grand Finale Poland Powered by BUDDA! Drift Masters European Championship!

Na ostatnim materiale Budda wspomniał o tym, aby nie robić żadnych planów na 15 oraz 16 września 2023 roku, wtedy ma się odbyć dwudniowych event driftowy, a cała impreza odbywa się właśnie na w Warszawie, a dokładnie PGE Narodowy im. Kazimierza Górskiego.

Gdzie kupić bilety i gdzie poznać szczegóły akcji?

Bilety na wydarzenie Grand Finale Poland Powered by BUDDA! Drift Masters European Championship, można zakupić w tym miejscu. Znajdzie tam również więcej innych przydatnych informacji.