• 15 Jun, 2024

Próbujesz kupić ChatGPT 4 ale nie masz zaproszenia? Zobacz jak ominąć kolejkę!

Próbujesz kupić ChatGPT 4 ale nie masz zaproszenia? Zobacz jak ominąć kolejkę!

Sporo cześć użytkowników nie zdążyła wykupić dostępu do ChatGPT 4.0, a później niestety jego sprzedaż została wstrzymana. Można się jedynie zapisać do kolejki i czekać. Czasami udało się dostać zaproszenie od innych użytkowników, jednak nie jest to proste. Zobacz jak ominąć kolejkę i od razu przejść do zakupu ChatGPT4.0! Sposób naprawdę działa! Zobacz jak prosto ominąć kolejkę bez zaproszenia!

Jak wykupić ChatGPT 4.0 bez czekania w kolejce?

Jeśli polowałeś na zakup ChatGPT 4 i jesteś zapisany w kolejce to mam dla Ciebie dobrą wiadomość, możesz dokonać zakupu od razu, omijając kolejkę! 

  1. Wystarczy że zalogujesz się na swoje konto ChatGPT w wersji 3.5 (https://chat.openai.com/), chyba że już jesteś zalogowany
  2. Przejdź na stronę https://chat.openai.com/invite/accepted
  3. Opłać swoje zamówienie i ciesz się dostępem do wersji 4.0!

Koszt zakupu dostępu to 24,60$ nie jest to mała kwota, jednak moim zdaniem plusów jest naprawdę sporo i warto spróbować kupując dostęp chociaż na 1 miesiąc.

Jakie są zalety korzystania z wersji ChatGPT 4.0?

Największe zalety to np. instalacja dodatkowych pluginów które naprawdę doją ogromną zmianę w pracy, możemy przesyłać pliki czy generować obrazki. Dodatkowo Chat w wersji 4 udziela dużo lepszych i spójnych odpowiedzi. 

Jeśli nadal nie jesteś przekonany warto wpisać na YT frazy takie jak np. top 10 plugins chatgpt4 lub poszukać polskich odpowiedników czyli najlepsze pluginy do ChatGPT4. Jeśli zobaczysz jak one działają od razu będziesz wiedzieć czy coś takiego Ci się przyda oraz czy warto w to inwestować prawie 25$. 

Oczywiście możesz korzystać z innych narzędzi jednak sam ChatGPT4 w mojej pracy na tyle ułatwia mi życie że nie mogłem się doczekać aż wreszcie dostanę zaproszenie, teraz z tą opcją jest to po prostu dostępne od strzała. Tak więc jeśli czekałeś tak jak ja to proszę!