• 15 Jun, 2024

YouTube Premium na 2 miesiące za około 4 złote! Zobacz jak kupić z Argentyny!

YouTube Premium na 2 miesiące za około 4 złote! Zobacz jak kupić z Argentyny!

W tym poradniku chciałbym pokazać Ci jak pewien użytkownik podzielił się swoim sposobem który pozwala wykupić usługę YouTube premium za dolara, co w przeliczeniu daje obecnie około 4,30 zł. Pierwszy miesiąc dostajesz za darmo, tak więc można uznać że 2 miesiące kosztują nas tylko 4 zł! Zobacz jak kupić i omijaj reklamy na youtube już teraz!

Youtube Premium za 4 zł z Argentyny, zobacz jak kupić!

Jakiś czas temu oglądałem 40 minutowy materiał na youtube, nie wiem czy prowadzący kanał nałożył jakimś cudem tyle reklam czy to jakiś błąd strony, ale reklamy pojawiały się średnio co minutę, a potrafiły trwać nawet po 6 minut! Ciągłe klikanie Pomiń reklamę skutecznie zniechęciło mnie do dalszego oglądania. Z racji że platforma mnie tym troszkę wkurzyła zacząłem szukać sposobu aby jak najtaniej kupić konto na youtube premium i móc wreszcie oglądać bez reklam. Trafiłem na sposób który opisał pewien użytkownik, nie pamiętam już na którym to było forum - ale zdradził on że kiedy kupuje się z Argentyny to sama usługa jest znacznie tańsza. 

Sprawdziłem i faktycznie to działa! Youtube premium w Polsce to wydatek niemal 26 zł, ale kiedy kupujemy z Argentyny zapłacimy jedynie 1,07$ co w przeliczeniu daje obecnie 4,35 zł.

Co będziemy potrzebować aby dokonać zakupu? Tak naprawdę to VPN z Argentyny oraz kartę - ja skorzystałem z karty wirtualnej dostępnej w Revolut (jeśli nie masz Revolut tutaj poradnik jak można zarabiać po 150 zł za zaproszenie oraz prawie 80 zł za wykonanie quizów!). I musimy znaleźć jakiś adres z Argentyny 

YouTube premium z Argentyny jak kupić z VPN

Ja robiłem całość przez telefon i w ten sam sposób spróbuję Ci to wytłumaczyć aby wszystko wyglądało dokładnie jak u mnie. 

1. Pobierz i zainstaluj aplikację TunnelBear, jest ona dostępna na android iOS, a także inne systemy tak więc nie będzie raczej żadnego problemu na tym etapie. (na start dostajemy 2GB do wykorzystania co w zupełności wystarczy na kupno usługi youtube premium)

2. Zarejestruj się w aplikacji (jest to naprawdę proste, wystarczy podać mail oraz hasło i potwierdzić przez email linkiem, standardowa rejestracja nic trudnego)

3.Teraz w TunnelBear poszukać na liście Argentyny i połącz się (całość powinna wyglądać teraz jak na zdjęciu poniżej)

Screenshot_20240102_173306_TunnelBear
Tutaj jak powinno to wyglądać

4. Pozostaw włączony VPN z Argentyną i przejdź do aplikacji YouTube. Teraz wystarczy przejść na swoje konto i wybrać Pobierz YouTube Premium

Screenshot_20240102_173351_YouTube
Nowe konto youtube premium przed kupnem usługi

5. Powinna wyświetlić się waluta ARS jak na zdjęciu, niestety w moim przypadku to nie zadziałało i dopiero kiedy zarejestrowałem nowe konto na youtube pojawiła mi się płatność ARS, poniżej jak dokładnie to wyglądało.

screenshot-20240102-173358-youtube.jpg
Kupno youtube premium z Argentyny za 4 zł

6. Na nowym koncie wybrałem Wypróbuj bezpłatnie, i podałem dane do kart wirtualnej dostępnej w Revolut. Karta jednorazowa została odrzucona, tak więc użyłem standardowej. Następnie zostałem poproszony o adres z Argentyny, tutaj wystarczy podać obojętnie jaki adres jaki sobie wymyślicie, bo zgaduję że nikt nie posiada adresu w Argentynie.

Wybieramy jeszcze opcję czy chcemy plan indywidualny czy rodzinny. (Ja wybrałem indywidualny za 869ARS, czyli ~4 zł).

Screenshot_20240102_173403_YouTube
Wybór planu youtube premium indywidualny lub rodzinny

7. I tak naprawdę to wszystko. Można już wyłączyć VPN i skasować aplikację TunnelBear nie będzie już ona potrzebna. A usługa premium ma włączoną subskrypcję, od tego momentu mamy miesiąc darmowy na korzystanie z youtube premium, po tym czasie zostanie pobrane 4 zł z przypisanej karty za kolejny miesiąc korzystania z usługi (w każdym momencie można przerwać subskrypcję i nie przedłużać na kolejne miesiące, jednak one również powinny zostać liczone w ARS czyli ~4 zł za miesiąc).

Screenshot_20240102_173932_Google Play Store
Poprawnie wykupiona usługa youtube premium za 4 zł!

8. Od tego momentu bez problemu możemy blokować telefon podczas słuchania muzyki z youtube, nie mamy żadnych reklam i korzystamy z wszystkich innych zalet tej usługi. Myślę że naprawdę warto kupować przez VPN ponieważ oszczędzamy ponad 20 zł co miesiąc. Warto tak jak ja wybrać również subskrypcję na nowym koncie ponieważ nie wiadomo jak w przyszłości google podejdzie do tego typu kont, w razie jakiejś blokady warto po prostu korzystać z osobnego konta i nie robić takich zakupów ze swojego prywatnego konta youtube.

Sposób ten nie jest mojego autorstwa i dzielę się z Wami informacją jaką znalazłem na innym forum. Dajcie znać czy korzystaliście z tej opcji i czy udało Wam się kupić taniej usługę premium.