• 15 Jun, 2024

Canva PRO tylko za 59 zł na rok? Jak wykorzystać sposób na tak tani dostęp?

Canva PRO tylko za 59 zł na rok? Jak wykorzystać sposób na tak tani dostęp?

Canva to aplikacja internetowa działająca w przeglądarce za pomocą której może w naprawdę banalny sposób przygotować grafiki, banery, ebooki, dokumenty, a nawet wiralowe filmiki! Intuicyjność aplikacji sprawiła że stała się ona wręcz najpopularniejszą aplikacją wśród osób tworzących treści w internecie do swoich przeróżnych kanałów. W tym materiale pokaże Ci jak za ułamek ceny dostać wersję PRO!

Canva PRO za 59 zł rocznie?

Aby zakupić dostęp do Canva PRO w tak niskiej kwocie będziemy musieli skorzystać z podobnego sposobu jak zakup usług premium na youtube o którym pisałem tutaj - czyli zmiana adresu IP na inny kraj, gdzie obowiązują inne niższe ceny. 

Gdybyśmy chcieli kupić pakiet PRO w naszym kraju, musielibyśmy się liczyć z zapłatą aż 37,49 zł/miesięcznie, co w przeliczeniu daje aż 449,99 zł/rocznie! Kupując przez VPN cena jaką przyjdzie nam zapłacić to zaledwie 59 zł rocznie!

Jak wykupić Canva Pro z VPN za jedyne 59 zł?

Sposób będzie niemal identyczny jak w przypadku youtube premium za 4 zł, poniżej pokażę maksymalnie uproszczoną wersję aby każdy zainteresowany zakupem nie miał z tym problemu. 

  1. Pobieramy aplikację tunnelbear, ja zrobię to na telefonie z androidem - po instalacji aplikacji zakładamy w niej konto (nie będę tego pokazywać ponieważ jest to banalnie proste, wystarczy wybrać Create an account - następnie podać swój email oraz hasło, potwierdzić założenie konta na poczcie i to wszystko już możemy korzystać z aplikacji).
  2. Teraz najważniejsze po zalogowaniu do aplikacji szukamy na liście krajów Nigerii, następnie wybieramy ten kraj i czekamy aż zostaniemy połączeni
  3. Od tego momentu kiedy przejdziemy na stronę Canva powinna zacząć wyświetlać nam cennik odpowiedni dla Nigerii, co w przeliczeniu daje 59 zł, za rok lub 7 zł w subskrypcji miesięcznie.

Płatności możemy dokonać korzystając np. z karty Revolut (warto prowadzić tam konto ponieważ również możemy zarabiać np. 150 zł za zaproszenie, bez żadnych opłat, pisałem o tym np. tutaj, ale to nie wszystko dodatkowo w Revolut możemy zarabiać wykonując szybkie Quizy o których więcej przeczytasz tutaj)