• 15 Jun, 2024

Co znajdziesz na e-nowinki.pl? Czasem zamieszczamy aktualności ze świeta takie jak loterie od youtuberów, jakieś ciekawsze informacje z świata walk (również freak fight) jak High Leage czy Fame MMA. Poszukujemy dla Was również wielu form na zaoszczędzenie pieniędzy i również opcji zarobku.

Oszczędność pieniędzy


thumbnail-14.jpg

Nasz blog, gazeta czy jak inaczej nazwać ten twór powstał z myślą o Was, staramy się dzielić z Wami sprawdzonymi informacjami, dlatego nasze newsy zazwyczaj trafiają troszkę później na stronę - a jeśli jakieś informacje są wątpliwe to również staramy się o tym informować.

Testowanie różnych stron za Was

Przeprowadzamy niecodzienne testy jak np. sprawdzamy portal booking gdzie porównujemy ceny za nocleg z różnych adresów IP, czy np. sprawdzamy ile można realnie zaoszczędzić z Genius. Takich i wiele innych testów znajdziesz właśnie u nas.


dla Was staramy się rzetelnie podchodzić do każdego tematu i opisywać go tak jak jest, nie koloryzując czy dodawając pikanteri dla większej ilości odwiedzin, nie interesuje nas również milion reklam czy nie prosimy o odblokowanie adblocka. Nasza treść jest dla Was i staramy się wyświetlać minimalną ilość reklam, a najlepiej ich brak.

Podsumowując


Strona jest całkowicie darmowa, nasze treści są często autorsko wymyślane dla Was lub wyszukane dla z wszelakich stron i zakątków internetu. Dzielimy się z Wami na wiele różnych tematów i staramy się nie zamykać na żadne nowe. Wiele z naszych wpis może wyglądać na reklamy ponieważ piszemy o firmach czy ich stronach - jednak jeśli jakiś artykuł jest sponsorowany na pewno to zauważysz. Wpis rozpoczyna się zwrotem "wpis sponsorowany", wtedy wiesz że otrzymaliśmy pieniądze aby o tym napisać - nigdy nie ma to jednak wpływu na naszą opinie. Kiedy piszemy o innych stronach, firmach itd. zawsze podsumowujemy i piszemy dlaczego o nich piszemy czy warto używać czy są wypłacali lub czy były z nimi jakieś nieprzyjemności. Dodatkowo staramy się zawsze prosić Was o komentarze jeśli braliście udział lub współpracowaliście z daną firmą o oponie jakie są wasze doświadczenia. Chcemy aby nasi urzytkownicy mogli weryfikować te inforamcje nie tylko słysząc je od nas, ale też od naszych czytelników - nigdy nie ukrytwamy się przed hejtem czy innymi opiniami, zawsze staramy się odpowiadać na komentarze te pozytywne jak i te nagatywne.

Jakie są plany na przyszłość?


W planach jest pozostanie niezależnym źródłem, raz na jakiś czas przyjmiemy sponsorowany temat o czym powiadomimy aby móc się utrzymać w internecie, niestety dla nas jest to również wydatek na serwery i domenę, staramy się jednak dla Was zawsze dawać najwyższej jakości materiały.

Gdzie się znajdujemy?