• 15 Jun, 2024

Blikomania 2024! Zgarniaj pieniądze i inne nagrody za korzystanie z blika!

Blikomania 2024! Zgarniaj pieniądze i inne nagrody za korzystanie z blika!

Powraca BLIKOMANIA, czyli ulubiona akcja dla osób korzystających z Blika. Akcja ma oczywiście na celu przyzwyczajać nas do korzystania z tej metody płatności, aby brać udział wystarczy potwierdzić swoje dane i przelać symboliczną złotówkę. Potem wszystko zależy od tego jak dużo korzystamy z BLIKa, poznaj wszystkie szczegóły akcji oraz listę dostępnych nagród do zgarnięcia!

Czy to scam, lub oszustwo?

BLIKOMANIA to akcja która pojawia się nie pierwszy raz, sporo osób nawet z mojego otoczenia otrzymało nagrody pieniężne - więc z pewnością nie jest to żadne oszustwo. Znajomy tłumaczył mi że po wygranej otrzymał na swój adres mailowy kod i tym kodem mógł wypłacić właśnie pieniądze z bankomatu. Sam próbuję za każdym razem szczęścia w BLIKOMANI jednak niestety do tej pory nie udało mi się nic trafić. Daj znać w komentarzu jak poszło Tobie!

Jak brać udział w loterii Blikomania?

Aby brać udział w zabawie i móc zgarniać nagrody wystarczy przejść na oficjalną stronę promocyjną czyli, blikomania.pl i kliknąć w czerwony przycisk Zarejestruj się.

Następnie uzupełniamy wymagane dane z formularza rejestracyjnego, jest to dość proste dlatego daruję sobie szerszy opis tych kroków. Po poprawnym uzupełnieniu formularza wciskamy przycisk Wyślij zgłoszenie, na ekranie pojawi nam się okienko w celu weryfikacji danych, jeśli wszystko się zgadza to klikamy Potwierdź. 

Teraz wystarczy zapłacić symboliczną złotówkę i tak naprawdę to wszystko. 

Jak wygrywać nagrody w akcji Blikomania?

Kiedy już jesteś zarejestrowany w programie blikomania, to pozostało Ci wykonywać płatności za pomocą Blika. Płacić możesz w internecie, oraz w sklepach stacjonarnych, ale to nie wszystko jeśli robisz przelewy BLIKIEM na telefon czy wypłacasz lub wpłacasz pieniądze na konto to również się liczy. 

Jakie nagrody w loterii blikomania?

Nagrody które rozdawane są codziennie:

  • Diament o wartości 15 000 zł
  • Czeki 100 x 200 zł
  • Czeki 20 x 400 zł

Dodatkowo, każda osoba biorąca udział w akcji blikomania dostaje dostęp do Polsat BOX GO (pakiet na start na 30 dni) oraz Pakiet 1000 GB w Plus na kartę lub Plush na 30 dni

Łączna pula nagród w loterii BLIKOMANIA wynosi ponad 3 miliony zł! Dlatego warto zapisać się jak najwcześniej! 

Jak dowiem się o wygranej w loterii Blikomania?

Jeśli wygrasz jedną z nagród blikomani zostaniesz poinformowany mailowo (na adres który podałeś podczas rejestracji).

Od kiedy do kiedy trwa Blikomania?

Loteria BLIKOMANIA trwa od 15 kwietnia 2024, do 23 czerwca 2024.