• 15 Jun, 2024

Letyshops organizuje loterię z 21 nagrodami! Nagroda główna to aż 100 tys. zł!

Letyshops organizuje loterię z 21 nagrodami! Nagroda główna to aż 100 tys. zł!

Letyshops to strona, która cieszy się sporą popularnością wśród użytkowników, a to za sprawą nie tylko samych reklam w internecie, których było naprawdę sporo, ale również z poleceń od znajomych. Strona pozwala nam zarabiać kiedy robimy zakupy przez internet, jeśli jeszcze nie masz na niej konta, to koniecznie musisz je założyć. Na start letyshops również daje 10 zł dla nowych użytkowników!

Jak działa Letyshops i czy to się opłaca?

Z letyshops korzystam prawie 2 lata i śmiało mogę potwierdzić, że to działa i naprawdę mogę śmiało polecić. Miałem 3 sytuację kiedy po zamówieniu czegoś nie dostałem za to cashbacku, mimo iż miałem odpaloną wtyczkę, przesłałem zawsze zgłoszenie do letyshops i zawsze kończyło się to pozytywnie i lety zwracało mi pieniądze (uwaga, niekiedy czekałem prawie 2 miesiące), nie działa to za szybko, zanim sklepy potwierdzą nasze zamówienie jednak koniec końców ważne, że pieniądze wracają na nasze konto! 

Poniżej załączam, w jakich terminach u mnie wystąpiły problemy, że cashback się nie naliczył, więc jak widać nie dzieje się to zbyt często :) 

image-78.png
Lista moich zgłoszeń letyshops

Raz trafiła się nawet taka perełka:
 

image-79.png
Dość zaskakująca odpowiedź od letyshops, gdzie dostałem zwrot od firmy

Tak więc jak sam widzisz lety naprawdę bardzo fajnie podchodzi do tematu zwrotów i nie ma się co denerwować jeśli coś nie zadziała z automatu, bo dział pomocy jest naprawdę pomocny! Liczę, że w waszym przypadku również zakończy się to tak pozytywnie jak w przypadku moich zgłoszeń.

Ile cashbacku dostałem od Letyshops po 2 latach?

Tak jak wcześniej wspominałem Letyshops mam już prawie 2 lata, staram się go uruchamiać zawsze kiedy robię zakupy przez internet, chociaż kilka razy zdarzyło się, że kupiłem coś z telefonu bez aplikacji (letyshops) i cashback przeszedł koło nosa. Przez cały ten okres udało mi się nazbierać ponad 420 zł,  ale oczywiście nie jest to żaden wskaźnik, ponieważ wszystko zależy od tego, w jakich sklepach robimy zakupy oraz oczywiście jak duże kwoty za nie płacimy. W tym dodatkowo udało mi się załapać w akcji zaproś 3 znajomych i zyskaj 120 zł, udało mi się zaprosić osoby z rodziny, które spełniły warunki akcji i lety dało mi za każde zaproszenie 10 zł, oraz dodatkowo 120 zł za wykonanie tego zadania! Razem dało to aż 150 zł zysku za zaproszenie 3 osób, nie wierzyłem, że uda mi się załapać, ale w ostatnim momencie dostałem powiadomienie od Lety że faktycznie taki bonus się naliczył. 

Letyshops co jakiś czas organizuje różne akcje, w których rozdają gotówkę lub inne rzeczy jak np. samochód, oczywiście po to, aby ciągnąć nowych użytkowników oraz zachęcić obecnych do korzystania z ich strony kiedy tylko robią zakupy i muszę przyznać, że to się opłaca. 

Obecnie zaczyna się okres przedświąteczny kiedy to sporo osób będzie robić zakupy w internecie, prezenty itd. więc jest to świetny moment na zorganizowanie tego typu akcji! 

Jak dołączyć do Letyshops i zyskać 10 zł na start?

Jeśli jeszcze nie masz konta w letyshops i chcesz zarabiać na zakupach w internecie to mam dla Ciebie dobrą wiadomość kiedy kogoś się poleca w letyshops, a on po dołączeniu zrobi zakupy za minimum 70 zł w 30 dni, to oboje dostaniemy po 10 zł! 

Jeśli więc chcesz coś zamówić ze sklepu, który działa z letyshops to zachęcam Cię do założenia konta z tego linku. Kiedy zrobisz zakupy za 70 zł i zostaną one potwierdzone przez sklep, dostaniesz od lety dodatkowe 10 zł!

Jak robić zakupy z Letyshops, aby cashback się naliczył?

Jeśli robisz zakupy z komputera: 

Ważne jest to, aby mieć zainstalowaną i aktywną wtyczkę, nie jest to nic trudnego i letyshops ma na swojej stronie naprawdę fajny poradnik, który znajdziesz tutaj. Nie ma sensu żebym go przepisywał skoro tam jest to ładnie wytłumaczone wraz z obrazkami.

Jeśli robisz zakupy z telefonu:

Robiąc zakupy przez telefon, jeśli chcesz aby letyshops naliczył Ci cashback konieczne będzie ściągnięcie aplikacji i zrobienie zakupów właśnie przez nią, wtedy będziesz mieć pewność, że wszystko zadziała i cashback naliczy się poprawnie. PS nie zamykaj strony od razu po zakupie, dopiero kiedy trafisz na podziękowanie za zakup bądź strona przekieruje Cię na stronę główną. Zdarzyło się wyjść, zanim wyświetliło mi się podziękowanie i wtedy nie zadziałało coś ze zwrotem, później musiałem to zgłaszać na stronie aby cashback się naliczył.

Kiedy kończy się loteria od Letyshops i jakie są nagrody?

Akcja wystartowała 20 listopada i kończy się 22 grudnia, lista nagród jest dość prosta i ponieważ łącznie jest 20 nagród dodatkowych po 1000 zł, oraz nagroda główna w wysokości 100 tys. zł! Aby brać udział w loterii, trzeba się zapisać w tym miejscu. Czym więcej zakupów zrobimy w tym czasie tym większe szanse na trafienie nagrody! Nie traktowałbym tego jako jakiejś loterii, w której trzeba brać udział. Jednak warto przy okazji spróbować swojego szczęścia!

Jak można wypłacać pieniądze z letyshops?

image-80.png
Opcje wypłaty środków na letyshops

(PS. jeśli środki chcesz otrzymać na swoje konto bankowe, użyj opcji Bank Transfer, tam podajemy numer konta gdzie mają zostać przelane zgromadzone środki)

Wypłatę możemy zrealizować po osiągnięciu minimalnej kwoty, która wynosi 20 zł (w tym 10 zł na start, więc na pierwszą wypłatę uda się uzbierać dość szybko).

Jak do tej pory po zleceniu wypłaty z lety pieniądze mam na koncie zazwyczaj na drugi dzień, więc są realizowane naprawdę bardzo szybko!

PS. Nie jest to artykuł sponsorowany, nie mam żadnej współpracy z letyshops i jedyne o czym muszę wspomnieć to to że zostawiłem swój link polecającego, tylko dlatego że przez niego osoba zaproszona może zyskać 10 zł, oraz w tym przypadku ja też. Czysty link do strony bez reflinka to letyshops.com, i jeśli nie chcesz rejestrować się z mojego linka możesz użyć tego.

Na swojej stronie opisuję różne loterie i ciekawe programy, a ten mam przetestowany. Nic nie ukrywałem i szczerze wspomniałem o błędach, jakie napotkałem przez ten okres używania lety.