• 15 Jun, 2024

Loteria od Daniela Magicala? Patostreamer z Urzędniczej 2 na prawdę to robi!

Loteria od Daniela Magicala? Patostreamer z Urzędniczej 2 na prawdę to robi!

Co chwilę pojawiają się większe lub mniejsze loterie. Zazwyczaj główną nagrodą jest do zgarnięcia luksusowy samochód, chociaż jak się okazało ostatnio nie zawsze, mam na mysli loterię od ojWotek gdzie do wygrania był domek na Mazurach. Tutaj jednak loterię patostreamera, o którym ostatnio było głośno za sprawą słynnej "akcji" z Nikitą. Para podbija swoim związkiem oraz rozstaniem tiktoka.

Loteria Daniela Magicala, czyli patostreamera z Urzędniczej

Na wstępie chciałbym przestrzec osoby, które wrzucają bardzo dużo pieniędzy w różnego rodzaju gry harazdowe czy też loterie. Loteria ta jest moim zdaniem pod bardzo dużym ryzykiem z racji twórczości samego patostreamera. Jako że staram się zawsze rzetelnie sprawdzać różnego rodzaju akcje i opisywać je najdokładniej, nie ukrywając żadnych szczegółów, które znam tak i tym razem chciałbym na początku polecić, aby osoby lubią różne loterie najpierw poczytały o Danielu Magicalu oraz o różnych sytuacjach, które miały udział na słynnej Urzędniczej. Nie chodzi mi nawet o to czy główna nagroda zostanie przekazana do zwycięzcy, oraz nie sugeruję, że będzie tam jakiś “wałek”, ale chciałbym dać do myślenia, czy “wspieranie” takich loterii czy kanałów youtube ma sens. Nie wnoszą one nic dobrego, a jedynie szerzą patologię, na dłuższą metę może to dać jakieś nieszczęście. Tak jak było to w przypadku innych kanałów patostreamów, gdzie alkohol był na porządku dziennym. 

Nie od dziś wiadomo, że sporo twórców z różnych platform bawi się w organizowanie loterii. Niosą one ogromne zyski i przy sporych zasięgach kilkukrotnie przekraczają wartość nagrody głównej. Jednak jeszcze raz radzę się zastanowić gdzie “inwestujecie”, swoje pieniądze, to tyle a teraz zapraszam do dalszej części artykułu odnośnie tej loterii, co jest w niej do wygrania itp.

Jakie będą nagrody

Główną nagrodą w loterii ma być nagroda pieniężna w wysokości 55 555 zł.

Do tego nagrody dodatkowe:

  • PlayStation 5 (o wartości 3 000 zł)
  • Voucher na wczasy (o wartości 10 000 zł)
  • iPhone 14 Pro 128gb (o wartości 5 600 zł) - chociaż na stronie jest podana wartość 128mb ale mam nadzieję, że to błąd, a nie chodzi o jakąś podróbkę, dlatego zapiszę 128gb.

Gdzie można brać udział w loterii Magicala?

Kiedy rozpocznie się loteria?

Kto organizuje akcje?

Aktualnie na samym dole strony (jej stopce) oraz przy sekcji zapisania się do całej loterii jest informacja o firmie:

Petring sp. z o.o. Sławacinek Stary 146G 21-500 Biała Podlaska

Mnie jednak nie udało się znaleźć takiej firmy, możliwe, że są to jakieś “losowe dane”, ale już teraz na etapie tworzenia samej strony i pierwszych kroków loterii widać, że to kuleje. Mam na myśli brak większej ilości danych, które można zweryfikować czy rażące błędy jak iPhone 128 mb.

Mam nadzieje, że da to każdemu do myślenia i po starcie akcji zweryfikuje siedzibę firmy oraz bardziej się przyjrzy całej akcji, a nie zrobi w ślepo przelewu, aby móc brać udział w loterii. 

Ja postaram się aktualizować ten wątek, jeśli jednak bym o nim zapomniał, to proszę o komentarz i z pewnością tutaj wrócę ;)