• 15 Jun, 2024

Budda otworzył nowy kanał na instagramie budda.buduje, 25 tys obserwujących w 1,5h

Budda otworzył nowy kanał na instagramie budda.buduje, 25 tys obserwujących w 1,5h

Nowy kanał jak sama nazwa wskazuje będzie odnośnie budowy, jednak tym razem nie zobaczymy na kanale materiałów z budowy samochodów. Nowy kanał Buddy ma skupiać na sobie osoby, a właściwie firmy które wykonują różne usługi budowlane i pomogą w realizacji kilku pomysłów od Buddy, jakich o tym poniżej. Warto wspomnieć że inni będą mogli zobaczyć polecane firmy oraz te których unikać jeśli coś zepsują

Po co nowy kanał Buddy na instagramie?

Budda ogłosił na swoim nowym kanale instagram że szuka film które są dobre w swoim fachu i pomogą mu w realizacji jego projektów, ma to działać tak że kiedy Budda będzie szukać danej firmy to te będą do niego wysyłać swoją ofertę, potem w gratisie firma która dobrze wykona swoją usługę dostanie mega promocję na jego kanele, wiec ktoś może na tym sporo zyskać. Jednak jeśli coś pójdzie nie tak, Budda również powiadomi o tym swoich widzów.

Nad jakimi projektami pracuje obecnie Budda?

Budda na relacji nowego kanału, powiadomił nas o tym że chodzi o budowę różnych obiektów i do nich będzie szukać wielu różnych film, jakie to obiekty, lista ponizej:

  1. Hala na samochody w okolicy Krakowa o powierzchni 780m2 (garaż podziemny o powierzchni 340m2, kolejne 340m2 to parter oraz piętro)
  2. Budda wspomniał również o tym że będzie się przeprowadzać do nowego domu jak z filmu Fast and Furious, gdzie trzeba będzie przerobić ogród, dodatkowo będzie przerobione całe piętro, i zrobione studio nagrań
  3. Dodatkowo Budda wspomniał że na śląsku wylali sporo asfaltu, i będą się tam dziać duża rzecz, hala o powierzchni 1600m2 - z dachem na który można wchodzić/imprezować, wspomniał że na działce jest również jezioro które chcą zagospodarować (hala ma mieć różne cele jak np, budowa samochodów, powierzchnia mieszkalna czy studio nagrań z green screenami) - jak wspomniał Budda o ogromnej hali i sporej ilości asfaltu, bardzo możliwe że chce stworzyć coś podobnego jak projekty ze Stanów czy Dubaju gdzie można oglądać bardzo luksusowe samochodu właśnie w takich obiektach, na myśl nasuwa się również tor wyścigowy wokół obiektu, np. do driftu który często widujemy na oficjalnym kanale.

Kogo będzie szukał Budda? 

Firmy od wykończenia wnętrz, posadzek żywicznych, i wszystkich innych rzeczy z tym związanych. Obiekty są naprawdę ogromne więc i sporo firm znajdzie tam sporo pracy. Myślę że to pomoże i zadziała w dwie strony. Budda będzie mieć jak na tacy firmy które nie boją się pokazać medialnie swojej pracy i tego jak wykonują swoją pracę, to znaczy że będziemy mogli poznać wielu wykonawców i wiele firm które robią dobrą robotę, i tutaj jest właśnie plus dla oglądających którzy sami mają budowy. Znalezienie dobrego i rzetelnego wykonawcy w dzisiejszych czasach jest dość ciężkie ponieważ albo terminów totalnie brakuje i musimy czekać albo po prostu ktoś ma termin ale robi fuszerkę ;) myślę że jeśli już macie jakieś remonty za sobą to wiecie doskonale o czym mówię i jakie nerwy przy tym wychodzą, trzeba samemu ogarniać wszystko żeby nie dać się zrobić.

Życzę powodzenia dla Buddy, i chętnie zobaczę efekt finalny pracy nad tymi obiektami, chociaż chyba najbardziej zaciekawił mnie ten domek z F&F.