• 15 Jun, 2024

Zarabiaj na telefonie grając w gry! Wystarczy grać aby zarabiać!

Zarabiaj na telefonie grając w gry! Wystarczy grać aby zarabiać!

Aplikacja, o której mowa w artykule to już kolejna, która działa na bardzo podobnych zasadach do pozostałych. Wypłaty są realizowane po osiągnięciu różnych progów jednak pierwsze kilka złotych można wypłacić po chwili gry. Zobacz jak dołączyć i dostać nagrodę powitalną oraz poznaj działanie aplikacji, sprawdz jak realizowane są wypłaty oraz czy warto w ogóle zarabiać w ten sposób. Pełny poradnik!

Ile można zarobić, grając w gry na telefonie?

Aplikacja działa niemal identycznie do kiedyś opisanej już tutaj aplikacji Cash Giraffe, nie da się tam zrobić milionów, ale zawsze zarobicie od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Co jakiś czas są oferty +50% za grę, oraz oferta gier się zmienia. Warto więc wybierać gry które dają największe profity.

W jaki sposób są realizowane wypłaty?

Wypłaty są dostępne aktualnie na 3 różne sposoby. 

 1. Pierwszy sposób to wypłata środków bezpośrednio na nasze konto PayPal. Aby zlecić wypłatę, trzeba osiągnąć minimalną kwotę do wypłaty tj. 0,76 zł które zdobywa się niemal natychmiast. Warto jednak nie wypłacać środków od razu tylko nazbierać większą ilość punktów i dopiero dokonać wypłaty, poniżej wszystkie dostępne progi wypłat.
  0,76 zł (koszt 2000 punktów)
  1,52 zł (koszt 3959 punktów)
  3.81 zł (koszt 9701 punktów)
  7.62 zł (koszt 18826 punktów)
  15.24 zł (koszt 37275 punktów)
  22.87 zł (koszt 55354 punktów)
  30.49 zł (koszt 73067 punktów)
 2. Drugi sposób to wypłata w postaci karty podarunkowej na platformie Amazon, dostępne są tam 2 opcje:
  5 euro (57516 punktów)
  10 euro (111614 punktów)
 3. Ostatni sposób to wymiana naszych punktów na Oferty specjalne, tam co chwile są dostępne różne obniżki do różnych sklepów, takich jak temu, wolt, aliexpress, wish, nextflix,  grupon, nike, eobuwie, hbomax, decatlon,forpro, shop disney, vans, pluralsight, jednak tutaj oferty się zmieniają co jakiś czas. (nie mogę jednak opowiedzieć jak to działa ponieważ nigdy nie wymieniałem tutaj punktów na oferty specjalne)

Gdzie pobrać aplikację?

Aplikacja nazywa się Money Welli udało mi się ją znaleźć tylko i wyłącznie na telefony z systemem android. Pobierając aplikację z mojego linka, zarabiasz 25% moich zarobków. Poniżej jest w pełni opisane jak to działa, ale jeśli pobierasz z mojego linka to serdecznie dziękuję!

Zapraszaj znajomych, aby oni nabijali punkty Tobie!

Nie musisz grać w gry, aby zdobywać punkty. W sekcji moje aplikacje znajdziesz opcję Zaproś, która pozwoli Ci na budowanie swojej grupy, która jeśli tylko będzie grać i zarabiać środki zdobywa punkty dla Ciebie i odwrotnie jeśli grasz Ty, zarabiają Twoi znajomi.

Na start za zaproszenie znajomego dostajesz 100 punktów. Dodatkowo otrzymasz 25% wszystkich monet zarobionych przez Twojego znajomego, a Twój znajomy otrzyma 25% monet zarobionych przez Ciebie! Więc jak sam widzisz naprawdę warto zapraszać znajomych i grać, czym więcej ludzi zaprosisz tym szybciej i częściej uzbierasz na swoją wypłatę środków.

Dajcie znać czy używacie aplikacji, które Wam polecam, oraz czy udało już Wam się wypłacić jakieś środki! Na pewno inne osoby zainteresowane tym sposobem będą, weryfikować to zaglądając w sekcję komentarzy.