• 15 Jun, 2024

Promocja od ING zgarnij 200 zł, sprawdź czy możesz brać udział oraz poznaj warunki

Promocja od ING zgarnij 200 zł, sprawdź czy możesz brać udział oraz poznaj warunki

ING dla wybranych klientów wysłało udział do promocji sprawdź czy dostałeś zaproszenie do programu "200 zł dla aktywnych". W kilku prostych krokach możesz dostać od ING pieniądze za darmo! Warunki są naprawdę proste i wystarczy w kila prostych kroków, aby otrzymać 200 zł na swoje konto. Można potwierdzić chęć udziału do 31 marca 2024.

Jak sprawdzić czy mam zaproszenie, do promocji ING “200 zł dla aktywnych”

Aby dowiedzieć się, czy zostaliśmy wytypowani do promocji 200 zł dla aktywnych, w banku to najprościej będzie po prostu sprawdzić wiadomości na naszym koncie ING. Zaloguj się do aplikacji Moje ING, i z górnego menu wybierz ikonkę dzwoneczka (i poszukać powiadomienia “200 zł od banku? Da się zrobić :) a właściwie… zarobić w promocji, która właśnie startuje Kliknij i sprawdź”) lub ikonę naszego konta użytkownika, następnie należy wybrać wiadomości i tam należy szukać wiadomości “Promocja 200 zł dla aktywnych”.

Jeśli taka wiadomość znajduje się na Twoim koncie to gratulacje możesz z niej skorzystać. 

Jak zapisać się do akcji 200 zł dla aktywnych?

Jeśli udało już się znaleźć powiadomienie to teraz wystarczy się zapisać do udziału w promocji. Masz czas do 31 marca 2024 roku, ale najlepiej zapisać się od razu. (link do zapisu znajdował się w powiadomieniu od ING)

Warunki promocji od ING jak spełnić?

Aby dostać 200 zł od ING trzeba oczywiście zapisać się do samej akcji. A poniżej znajdują się warunki:

  • Zapewnij wpływy na konto (- na kontro musi wpłynąć razem min. 1000 zł, w każdym z 3 dowolnych miesięcy trwania promocji)
  • Korzystaj z aplikacji Moje ING (- zaloguj się w każdym z 3 dowolnych miesięcy trwania promocji)
  • Wyraź zgodę na weryfikację behawioralną (- to dodatkowe zabezpieczenie Twojego konta przed cyberoszustami. Wejdź w Moje dane - Zgody i oświadczenia i wyraź zgodę)

Kiedy 200 zł trafi na moje konto?

Pieniądze od ING trafią na Twoje konto do 15 lipca 2024 r. Oczywiście pieniądze otrzymają tylko te osoby które spełniły wcześniej opisane warunki!