• 15 Jun, 2024

OpenAI udostępniło opcję rozmowy z ChatGPT i to całkowicie za darmo! Zobacz jak rozmawiać z AI

OpenAI udostępniło opcję rozmowy z ChatGPT i to całkowicie za darmo! Zobacz jak rozmawiać z AI

OpenAI czyli firma która stworzyła ChatGPT nie zatrzymuje się ani na moment! W aplikacji na smartfony możemy od teraz całkowicie za darmo rozmawiać z ChatemGPT! Jeśli jakimś cudem jeszcze nie miałeś opcji używania ChatGPT to koniecznie musisz spróbować i zobaczyć jak potężnym jest on narzędziem! Co najważniejsze wszystko działa świetnie w naszym ojczystym języku!

Jak rozmawiać z głosową wersją ChatGPT?

Wersja głosowa jest dostępna włącznie na urządzeniach mobilnych za pomocą aplikacji. Aplikacja jest dostępna na systemy Android oraz iOS. Jeśli chcesz ją pobrać, wystarczy wyszukać w App Store lub Sklepie Play aplikacji o nazwie. Po pobraniu aplikacji logujemy się na nasze konto (jeśli jeszcze go nie masz, to zarejestruj nowe konto, rejestracja jest w pełni darmowa dla wersji 3.5 która jest w zupełności wystarczająca. Przypomnę tylko, że konto w ChatGPT rejestrujemy z użyciem naszego telefonu podając kod który dostaniemy w celu weryfikacji).

chatgpt w wersji glosowej juz dostępny za darmo od openai

Wystarczy, że klikniesz w aplikacji na przycisk słuchawek, w prawym dolnym rogu, a aplikacja zmieni tryb z czatu, na wersję głosową. Później wystarczy zaczekać aż nasza aplikacja będzie gotowa do rozmowy (czyli zniknie Connecting) i zobaczymy listening. To oznacza że aplikacja nasłuchuj na nasze polecenia, wtedy możemy zadać pytanie i tak naprawdę to wszystko. 

Bez problemu możemy przejść do wersji czatu, gdzie widzimy całą historię naszej rozmowy. 

Głos aplikacji jest dość przyjazny i po chwilowych testach myślę że warto spróbować. Sposób w jaki będziecie wykorzystywać czat głosowy zależy tylko od Was. Sam staram się wykorzystywać AI do nauki języka angielskiego, to dość fajny sposób na przełamanie bariery językowej kiedy dość szybko musimy odpowiadać na pytania oraz słuchać tego co AI do nas mówi. Z racji że aplikacja radzi sobie świetnie z naszym językiem możemy z nią rozmawiać tak jakbyśmy korzystali ze zwykłego ChataGPT w przeglądarce!