• 15 Jun, 2024

Doze Land gdzie jest, jakie samochody w pakiecie Doze? Co to jest Doze Land?

Doze Land gdzie jest, jakie samochody w pakiecie Doze? Co to jest Doze Land?

Doze "IDEA GIVES OBJECT PERSONALITY" oraz Doze Land, wielu z nas od dłuższego czasu czekało na start tego projektu aby poznać odpowiedzi na pytania. Czym jest oraz co ma na celu. Już teraz wiemy że Doze to napoje, ale nie tylko, a sama siedziba Doze Land? Kiedy start projektu Doze, oraz jakie samochody do jakich puszek? Co w siedzibie Doze Land? Wiemy już naprawdę sporo!

Czym jest Doze?

Jak powiedział Kamil Labudda, jest to największy projekt w jego życiu. Doze to napoje energetyczne, finalnie ma powstać 7 smaków. Na ten moment wiemy o pierwszych 3. Każdy smak napoju będzie miał odpowiednik w postaci samochodu, poniżej postaram się na bieżąco spisywać która puszka jest przedstawicielem którego pojazdu, mógłbym napisać że czarnej nic nie pobije ponieważ jej odpowiednikiem jest Bugatti Veyron, znając jednak Kamila kolejne puszki również mogą mieć kosmicznie drogie samochody z niesamowitą historią oraz mocą. Ale odpowiadając na pytanie czym jest Doze, to jest to po prostu napój - który również ma już wykupioną siedzibę o nazwie Doze Land, czym ta siedziba jest przeczytasz poniżej.

Wiemy jednak że Kamil planuje zrobić jakiś konkurs gdzie ktoś będzie mógł zgarnąć milion złotych! A dokładnie to ma być to skierowane do osób pełnoletnich i niepełnoletnich więc właściciel Doze ma w planach rozdać 2 miliony złotych. Możemy się domyślać że puszki będą miały w sobie jakieś kody czy coś w tym stylu które będzie można realizować na jakiejś stronie - jednak zgaduję i oczywiście może to wyglądać zupełnie inaczej. Jedno jest pewne że komuś to bardzo się opłaci i z pewnością odmieni życie!

Pojawiła się również opcja zakupu limitowanych ubrań (łącznie było sprzedanych 1000 sztuk, czyli bardzo duży limit dla wybranych szczęściarzy którym udało się dokonać zakupu), zostały one wyprzedane naprawdę bardzo szybko przez oficjalną stronę Doze.

EDIT: LOKALIZACJA OBIEKTU DOZE LAND

Na internecie zaczęła się już pojawiać lokalizacja obiektu, są to Polne Domy, po wpisaniu w google maps bez większego problemu znajdziecie siedzibę Doze Land! Miałem nadzieję że będzie to bliżej mojego domu, ale no trudno, może kiedyś uda się odwiedzić! 

Gdzie jest Doze Land oraz czym jest Doze Land? 

Na ten moment wiemy, że siedziba Doze nosi nazwę Doze Land i znajduje się w województwie Śląskim. Siedziba mieści się na działce o wielkości aż 55 000 m2, jest to naprawdę ogromny teren. Co mieści, lub będzie mieścić w sobie siedziba Doze Land:

  • Wewnątrz został już wylany asfalt o powierzchni 8 200 m2 - docelowo ma być go aż 14 000 m2 - Oczywiście ma być to ogromny teren do driftu
  • na terenie znajduje się budynek 1600 m2 - docelowo ma mieć 3 200 m2 po przez aranżację dachu, hangary podzielone są na 5 stref (część mieszkalna, garażowa, mechaniczna, oraz studyjna)
  • jezioro 

Na to jak docelowo będzie wyglądać siedziba będzie mięć każdy z nas po przez różnego rodzaju głosowania czy konkursy. To właśnie tak będą podejmowane decyzje na tematy np. kolejnych budynków, zabudowań czy przeszkód które pojawią się w siedzibie Doze Land. 

Jakie samochody wchodzą w skład Doze?

  • Czarna puszka - Bugatti Veyron (to już pewne)
  • Biała puszka (Sugar Free) - Toyota Supra (to już pewne) 
  • Żółta puszka Nissan “NUKE” S13 200SX - Full Kevlar body kit (1041 HP)  - (to prawdopodobnie przedstawiciel żółtej puszki)

Czy są tylko dla pełnoletnich?

Na ten moment są dostępne 2 puszki, czarna, oraz biała obie są dostępne tylko dla osób które ukończyły 18 rok życia. Mam dla Was jednak dobrą wiadomość 24 kwietnia premierę będzie miała trzecia puszka (finalnie ma być ich 7) o kolorze żółtym, napój ten będzie o smaku Green Tea - czyli zielonej herbaty, i ta puszka będzie pierwszą dostępną dla osób niepełnoletnich.

Kto jest udziałowcem Doze?

Udziałowców firmy jest trzech, a oto ich lista:

  • Przemek Czaja (znany operator Buddy) - udziały 5%
  • Rafał Haznar (również przewijał się w nagraniach, wiec widzowie kanału go kojarzą) - udziały 20%
  • Kamil Labudda (tego pana przedstawiać nie trzeba) - udziały 75% 

Gdzie można kupić Doze?

Napoje Doze można zakupić w każdej Żabce w Polsce. Jak poleca sam właściciel marki, pij schłodzony!