• 15 Jun, 2024

Programy partnerskie oraz afiliacyjne - zacznij zarabiać w internecie!

Programy partnerskie oraz afiliacyjne - zacznij zarabiać w internecie!

Chcesz zarabiać w internecie? Najlepiej rozpocząć zarabianie na programach partnerskich i linkach afiliacyjnych - zyski będą zależały od tego jak dużo osób poleconych uda Ci się ściągnąć, promuj swoje linki i zarabiaj z poleceń na reflinkach!

Najbardziej znane programy partnerskie do zarobku

Pozycje na liście są przypadkowe nie chcę tutaj robić żadnych porównań, chciałbym Ci jedynie pokazać jakie programy istnieją lub których używam osobiście, a Ty sam dobierzesz interesujący Cię program, pamiętaj że wcale nie musisz należeć tylko do jednego programu - możesz być zapisany na wielu stronach do wielu programów partnerskich i mieć wygenerowanych mnóstwo reflinków!

Najpierw może napiszę kilka mniej znanych opcji zarabiania w internecie które nie od razu znajdziesz w google :) 

1.Program partnerski x-kom, zarabiaj na polecaniu sprzętu elektronicznego 

Jeśli polecasz znajomym sprzęt komputerowy, laptopy, smatfony itd. to z pewnością często rozdajesz linki do sklepu x-kom.pl i tutaj przychodzi pierwszy program który chciałem Ci przedstawić i polecić, link do programu znajduje się tutaj.

Jak wyglądają zarobki na programie x-kom? Poniżej zamieszczam link jak to wygląda na moim przykładzie, jak widzisz 7 osób zrobiło zakupy za łącznie 6573,88 zł, a ja z tego dostałem 69,94 zł jednak jeszcze nie mogę zlecić wypłaty ponieważ próg minimalny pozwala na wypłatę dopiero od 100 zł. Jak widzisz niektóre produkty mają aktywne promocje gdzie dodatkowo dostajesz dużo więcej za polecanie tego typu produktów. Pamiętaj polecaj sprzęt który na prawdę jest wart zakupu! Nie ma sensu wciskać ludziom byle czego byle zarobić na tym kilka złotych więcej.

image-13.png

2. Kolejny program do zarabiania w internecie to Revolut 

Sam korzystam z Revolut jako dodatkowego konta zaraz obok mojego konta ING, niestety w ING nie posiadam żadnej karty fizycznej, a moja karta wirtualna niestety nie działa z płatnościami w telefonie. Nie było możliwości dodania jej do portfela w iphone ponieważ karta wirtualna nie współpracuje z apple. Wtedy właśnie założyłem Revolut i używam go do płatności telefonem, Revolut dla mnie w wersji podstawowej jest 100% darmowy, mam tam jedną kartę wirtualną która bez problemu współpracuje z płatnościami zbliżeniowymi w iPhone (wspominam o tym ponieważ nie testowałem tego na androidzie). Na Revolut przelewam sobie środki z mojego konta głównego ING i później płacę właśnie z tych środków (aby dokonać wpłaty na Revolut musimy doładować minimum 50 zł).

Dodatkowo warto wspomnieć o innych rzeczach w Revolut jak kryptowaluty, płatne kursy z quizami (czyli co jakiś czas pojawia się quiz który rozwiązujesz w parę minut i dostajesz w zamian pieniądze - raz udało mi się dostać ponad 60 zł w kryptowalutach co od razu można zamienić na złotówki), itd. warto sprawdzić wszystkie opcje w Revolut.

Okej ale po co ja Ci w ogóle o tym mówię, chciałem Ci pokazać że są plusy korzystania z Revolut, dodatkowo to że jest darmowy myślę że jest fajną opcją sprawdzenia. 

Revolut jeśli chcesz możesz założyć z mojego linka polecającego klikając w tym miejscu, jeśli zaprosisz znajomych do Revolut, a oni spełnią warunki udziału tzn. zrobią 3 zakupy powyżej 15 zł oraz założą kartę Revolut, wtedy Ty za polecenie dostajesz aż 150-200 zł, zależy do promocji która obecnie jest. Średnio promocja Revolut zmienia się co parę tygodni!

3. Program partnerski Money2Money

Link polecający do programu znajdziesz tutaj, jakie opcje zarobku są tutaj dostępne? Money2Money skupia się bardziej na polecaniu banków, kredytów, chwilówek itp. Jeśli ktoś z Twoich znajomych potrzebuje pożyczki warto wybrać dla niego dobry program i podesłać swój link polecający. Oczywiście reflinki możesz również opisywać i udostępniać w internecie - jeśli ktoś z niego skorzysta Ty dostaniesz nie małą kwotę, bo różnie to wygląda ale zdarza się np. 300 zł za założenie konta. 

Poniżej zamieszczam link jak prezentuje się panel Money2Money:

image-14.png

 

4. Programy partnerskie, reflinki, linki afiliacyjne 

Zarabiaj na pisaniu tekstów jako copywriter

Na tej stronie ludzie szukają tekstów pisanych przez copywriterów, spróbuj swoich sił w ten sposób i pracuj w domu pisząc teksty. Twoja praca polegałaby na opisywaniu produktów, tworzeniu różnego tekstów na blogi itd. Warto sprawdzić ofertę i spróbować swoich sił jeśli lubisz pisać, i wiesz jak to robić. Możliwe że wiele pomysłów na opisywanie przeróżnych produktów i usług czy tworzenie ułatwi Ci ChatGPT który również opisaliśmy w tym miejscu lub powiedzmy wersja ChatGPT bez cenzury w tym miejscu.

Warto poszukać w internecie jeszcze innych programów partnerskich linków polecających itd. 

Jeśli wiesz jak prowadzić blog, czy udostępniać na działających już platformach w internecie, forach, czy social mediach to może właśnie te sposoby będą dla Ciebie i uda Ci się zarobić jakieś większe pieniądze na programach partnerskich, wszystko zależy na pewno od poświęconego czasu oraz od tego jak to zrobimy, przyda się również wiele szczęścia aby to właśnie wasze linki w internecie dobrze się klikały i trafiały na osoby zainteresowany tego typu produktami czy usługami.

W tym artykule chciałem Ci tylko pokazać wiele ciekawych programów, znanych oraz powiedzmy niszowych. 

Sporo można również zarobić na reklamach adsense, jednak na ten temat chcę napisać osobny artykuł aby obszernie opisać temat oraz ilość zarobków tam możliwych.