• 25 Jul, 2024

Margot Robbi zdradziła jak wyglądały nagrania nagich scen w filmie Wilk z Wall Street

Margot Robbi zdradziła jak wyglądały nagrania nagich scen w filmie Wilk z Wall Street

Odtwórczyni roli z filmów takich jak Suicide Squad (jako Harley Quinn), Focus, czy Wilk z Wall Street opowiedziała o tym jak wyglądały nagrania do "nagiej" sceny właśnie w ostatnim filmie który wyreżyserował Martin Scorsese.

Margot Elise Robbie wyjawiła jak wyglądały nagrania do nagiej sceny w filmie Wilk z Wall Street, gdzie grała rolę Naomi żonę Jordana Belforta w którego rolę wcielił się Leonardo DiCaprio.

Margot na imprezie “Nagrody Brytyjskiej Akademii Filmowej” wyznała że potrzebowała przed nagraniami odrobinę płynnej odwagi, zanim nakręci sprośną scenę z zdobywcą Oscara.

"I’m not going to lie, I had a couple of shots of tequila before that scene because I was nervous…very, very nervous," Robbie said. 

tłumaczenie: „Nie będę kłamać, przed tą sceną wypiłem kilka kieliszków tequili, ponieważ byłem zdenerwowana… bardzo, bardzo zdenerwowana” – powiedziała Robbie.

Aktualnie 32 letnia aktorka wyjaśniła również jak przygotowywała się do słynnej sceny, gdy miała zaledwie 22 lata.

"Honestly, I know it sounds silly now, knowing how big the movie became, at the time I thought, ‘No one is going to notice me in this film,'" Robbie noted, according to the Daily Mirror.

tłumaczenie: „Szczerze, wiem, że teraz brzmi to głupio, wiedząc, jak duży stał się film, w czasie, gdy pomyślałem:„ Nikt mnie nie zauważy w tym filmie ”- powiedziała Robbie, według Daily Mirror.

"It kind of doesn’t matter what I do in this film because everyone is going to be focused on Leo [DiCaprio] and everything," she added.

tłumaczenie: „Nie ma znaczenia, co zrobię w tym filmie, ponieważ wszyscy będą skoncentrowani na Leo [DiCaprio] i wszystkim” – dodała.

Pomimo tego że film został nagrany w 2013 roku, był przełomową rolą Margot w czasach jej sławy, zastanawiała się, czy po pracy nad filmem nadal chce być aktorką.

Niedawno szczerze opowiedziała o swojej karierze aktorskiej i wyznała że po zagraniu w Wilk z Wall Street, zastanawiała się czy nie nazwać tego zerwaniem z Hollywood.

"And I remember saying to my mom, ‘I don’t think I want to do this,' and she just looked at me, completely straight-faced, and was like, ‘Darling, I think it’s too late not to.' That's when I realized the only way was forward," Robbie continued.=

tłumaczenie: „Pamiętam, jak powiedziałam mamie:„ Chyba nie chcę tego robić ”, a ona po prostu spojrzała na mnie z całkowicie kamienną twarzą i powiedziała: „Kochanie, myślę, że jest już za późno, żeby tego nie robić”. Wtedy zdałem sobie sprawę, że jedyna opcja jest pójście naprzód” – powiedziała Robbie.

Niebawem Margot Robbie zobaczymy ponownie

Najnowsze filmy w których ma zagrać Margot to np.

Babilon - film ma pojawić się na początku 2023 roku, a dokładnie Polska premiera kinowa ma odbyć się 20 stycznia.

Zwiastun filmu, można zobaczyć poniżej:

Inne filmy w których wkrótce zobaczymy Margot Robbie to:

  • Gotham City Sirens (premiera 2024)
  • Ruin (premiera 2023)
  • Barbie (premiera 2023)
  • Asteroid City (premiera 2022)
  • Amsterdam (premiera 14 października 2022 (Polska premiera kinowa))