• 15 Jun, 2024

Spełnij marzenia to pierwsza loteria w Polsce, gdzie udział jest za darmo!

Spełnij marzenia to pierwsza loteria w Polsce, gdzie udział jest za darmo!

15 maja 2024 roku wystartowała pierwsza loteria spełnij marzenia, co najlepsze akcja wyróżnia się darmowym losem dla każdego. Wystarczy numer telefonu i chwilą wolnego czasu, aby wejść do gry i odebrać swój los za 0 zł! Myślę że warto spróbować szczęścia, ponieważ główną nagrodą jest aż 1 000 000 zł na cele mieszkaniowe. To nie wszystko w loterii są również nagrody dodatkowe!

Milion złotych na cele mieszkaniowe za darmo?

Długo wyczekiwana akcja spełnij marzenia, właśnie wystartowała. Loteria zaskoczyła czymś, czego jak do tej pory nie było w żadnej Polskiej loterii. Chodzi o darmowy los dla każdego, tak dokładnie każda osoba chcąca spróbować szczęścia, może to zrobić całkowicie za darmo, nie trzeba wydawać ani złotówki, aby wejść do gry, gdzie główną nagrodą jest milion złotych na cele mieszkaniowe. Na stronie loterii możemy przeczytać, że ten milion można wykorzystać np. na:

 • zakup mieszkania
 • zakup działki
 • budowę domu
 • spłatę kredytu mieszkaniowego

Trzeba przyznać, że pomysł różni się od dotychczasowych i trafienie głównej nagrody potrafi odmienić życie. W aktualnym momencie, gdzie mało kto może pozwolić sobie na zakup nawet małego mieszkania, a za taką kwotę można zaszaleć nawet w większych miastach naszego kraju. Dodatkowo w tej loterii to nie wszystko, jest również wiele nagród dodatkowych, które spisałem poniżej.

Warto również poczytać o założycielu tej loterii, którym jest Jose Kolekcjoner Mariusz Olejnik.

Jak odebrać darmowy los w loterii spełnij marzenia?

Wystarczy przejść na stronę loterii, czyli spelnij-marzenia.pl i kliknąć przycisk Zagraj teraz! 

Na liście jest dostępnych 6 różnych e-booków, z czego pierwszy można odebrać zupełnie za darmo. Dodatkowo zupełnie za darmo dostajemy 1 los, w loterii spełnij marzenia! Oczywiście ten darmowy los, możemy odebrać tylko raz na podany numer telefonu. Oczywiście można również, zwiększyć swoje szanse w loterii dokonując zakupu płatnych e-booków.

Z racji, że akcja dopiero wystartowała, szanse na wygraną są naprawdę wysokie!

Wszystkie dostępne poradniki w loterii spełnij marzenia

Jak wcześniej wspomniałem, w loterii spełnij marzenia, są dostępne różne poradniki z darmowymi losami, a dokładnie jest ich 6 (z czego jeden, możemy odebrać za darmo), oto ich lista:

 • Poradnik ODBIERZ DARMOWĄ SZANSĘ - dostępny za 0 zł, daje nam 1 los w loterii spełnij marzenia (cena za pojedynczy los DARMOWY)!
 • Poradnik PRZYJEMNOŚĆ W PROSTOCIE - koszt tego poradnika to 39,99 zł, a za jego zakup otrzymujemy 3 losy w loterii spełnij marzenia (cena za pojedynczy los 13,33 zł)!
 • Poradnik TRADYCYJNE SPOJRZENIE - koszt tego poradnika to 79,99 zł, a za jego zakup otrzymujemy 7 losów w loterii spełnij marzenia (cena za pojedynczy los 11,42 zł)!
 • Poradnik NOWOCZESNA WYGODA - koszt tego poradnika to 99,99 zł, a za jego zakup otrzymujemy 12 losów w loterii spełnij marzenia (cena za pojedynczy los 8,33 zł)!
 • Poradnik HARMONIA Z NATURĄ - koszt tego poradnika to 149,99 zł, a za jego zakup otrzymujemy 20 losów w loterii spełnij marzenia (cena za pojedynczy los 7,49 zł)!
 • Poradnik ELEGANCJA I BLASK - koszt tego poradnika to 199,99 zł, a za jego zakup otrzymujemy 30 losów w loterii spełnij marzenia (cena za pojedynczy los 6,66 zł)!

Kiedy pierwsze losowanie w loterii spełnij marzenia?

Losowanie nagród odbędzie się 10 lipca 2024, o godzinie 17:00. Live całej akcji, ma odbyć się na oficjalne stronie www.spelnij-marzenia.pl. Jeśli odebrałeś swój darmowy los, to pamiętaj, że zawsze możesz dokonać zakupu dodatkowych poradników, które zwiększą Twoje szanse w loterii!

Wszystkie nagrody w loterii spełnij marzenia

W pierwszej loterii spełnij marzenia, będzie łącznie aż 17 nagród! Lista wszystkich dostępnych nagród w loterii poniżej.

Nagroda główna:

 • Kwota 1 000 000 złotych na cele mieszkaniowe (+ kwota na pokrycie podatku)

Nagrody dodatkowe:

 • 1x Telewizor marki Sony 55" OLED 4K o wartości 8 599,00 zł (+ kwota na pokrycie podatku)
 • 2x Thermomix TM6 o wartości 6 455,00 zł każdy (+ kwota na pokrycie podatku)
 • 3x iPhone 15 pro Max 256 GB o wartości 5 999,00 zł każdy (+ kwota na pokrycie podatku)
 • 2x projektor BENQ W1800 o wartości 5 329,57 zł każdy (+ kwota na pokrycie podatku)
 • 2x odkurzacz Dyson V15s Detect Submarine o wartości 3 800,00 zł każdy (+ kwota na pokrycie podatku)
 • 3x Apple Watch Ultra 2 o wartości 4 199,00 zł każdy (+ kwota na pokrycie podatku)
 • 3x PlayStation 5 z dwoma Padami o wartości 2 628,00 zł każda (+ kwota na pokrycie podatku)

Łączna pula Nagród w Loterii wynosi aż 1 209 163,14 zł brutto. Myślę, że ten argument w zupełności wystarczy, aby poświęcić 2 minuty i odebrać swój darmowy los w loterii! Sam odebrałem 2 losy, jeden na siebie, drugi na żonę. Jeśli bierzecie udział w zabawie, dajcie znać w komentarzach ile losów macie, czy odebraliście tylko darmowy los, czy również dokupiliście któryś z dostępnych poradników.