• 15 Jun, 2024

spełnij marzenia - loteria która odmieni niejedno życie! | spelnij-marzenia.pl poznaj szczegóły akcji

spełnij marzenia - loteria która odmieni niejedno życie! | spelnij-marzenia.pl poznaj szczegóły akcji

Spełnij marzenia, dzięki nowej akcji na spelnij-marzenia.pl! Odkryj, jak możesz zmienić swoje życie i pomóc osobom, które naprawdę tego potrzebują! Przygotuj się na niesamowite nagrody, takie jak luksusowe mieszkanie, BMW M3 lub M4 Competition, oraz wiele innych! Już teraz zapisz się na listę oczekujących i poznaj szczegóły akcji, której pomysłodawcą jest sam JOSE Kolekcjoner!

spełnij marzenia, to coś więcej niż loteria!

Akcja spelnij-marzenia.pl, to nie jest kolejna loteria, jakich wiele. Fakt - wyróżnia się ona nagrodą główną, która jest bardzo atrakcyjna. Ale... W tym przypadku chodzi o coś więcej. Twórca akcji spełnij marzenia, w założeniu ma bardzo ambitny plan, by odmieniać życie. Co ciekawe nie tylko osoby, która zgarnie główną nagrodę.

Każdy z nas o czymś marzy. Spełnieniem marzeń może być dom, luksusowe mieszkanie, czy też samochód. Ale sfera marzeń to nie tylko dobra materialne. Zdajecie sobie na pewno sprawę z tego, że wiele osób boryka się z problemami, które wymagają naprawdę sporego nakładu finansowego, by powrócić do normalności tudzież w ogóle móc żyć... Dla których marzeniem jest powrócenie do sprawności. Właśnie dla takich osób powstaje szansa z akcją "spełnij marzenia” której ty możesz być częścią.

Jak założyciel chce pomagać najbardziej potrzebującym? Przekazując część swoich zysków dla takich właśnie osób. Jak dla mnie ta inicjatywa jest po prostu świetna! Sam czekam z niecierpliwością na start tej akcji, ale już teraz wiem, że będzie to coś niezwykłego!

Czy akcja spełnij marzenia jest wiarygodna?

Jeśli zastanawiacie się, czy akcja jest wiarygodna, oraz czy nagrody będą faktycznie rozdane, to zapewniam Was, że tak! Skąd moja pewność? Za całą akcją stoi słynny JOSE Kolekcjoner, którego z pewnością większość z Was kojarzy jako Padre.

W wywiadzie dla DDTVN wyjawił, że sprzedał swoją kolekcję 22 samochodów kolekcjonerowi aut z Zatoki Perskiej za kwotę 10 mln USD:

Jose Kolekcjoner na czym rozpoczal swoja fortune, sprzedal 22 samochody za 10 mln usd, a teraz rusza z nową akcją spełniającą marzenia

Trzy lata później sprowadził się do Berlina ze swoją wystawą Galerii Figur Stalowych. W tamtym czasie media niemieckie podały informację, że jego kolekcja jest warta 100 mln euro:

wystawa Galerii Figur Stalowych Jose Mariusz Olejnik Kolekcjoner twórcy spełnij-marzenia.pl

Jest to osoba, która już nie raz udowodniła, że da się zrobić rzeczy z pozoru niemożliwe. Jest pomysłodawcą Galerii Figur Stalowych, która odniosła światowy sukces oraz innych nietuzinkowych projektów. To nie tylko świetny biznesmen oraz wizjoner, ale również człowiek o ogromnym sercu i jeśli jakimś cudem jeszcze go nie poznałeś, to polecam sprawdzić poniższy wywiad pełen ciekawych zagadnień i inspiracji.

Spełnij marzenia z Jose Kolekcjonerem

Patrząc na poprzednie projekty oraz na osiągnięty sukces i satysfakcję z prowadzonych przedsięwzięć, możemy uznać, że JMO zrealizował swoje marzenie. Możemy śmiało obstawiać, że o kolejnej inicjatywie Jose Mariusza Olenika spełnij-marzenia.pl będzie naprawdę głośno w całym świecie. Jest to człowiek, który bardzo dba o swoje dobre imię jak również o swój wizerunek. Możemy się spodziewać przejrzystego regulaminu całej akcji, że osoby którym uda się wygrać, dostaną nagrody ale również tego, iż część z zarobionych środków zostanie przekazanych do instytucji, które pomogą osobom najbardziej potrzebującym.Tym właśnie jest akcja, spelnij-marzenia.pl. Będzie ona miała na celu odmieniać życie ludzi, nie tylko biorących udział w loterii, ale również tych którzy liczą już tylko na pomoc innych.

Ważne jest również to (i muszę o tym wspomnieć), że wszystkie etapy przedsięwzięcia mają być dokumentowane w mediach społecznościowych po to, aby całość jak była najbardziej transparentna i łatwa do zweryfikowania. Każdy z nas będzie miał wgląd do przebiegu ogółu przedsięwzięcia, przez co będzie miał pewność, że cała akcja odbyła się tak, jak nas o tym zapewniano, oraz o tym gdzie trafiły środki dla osób potrzebujących. Nie każdy potrafi pokazać czarno na białym przebieg tak dużych akcji! A w tym wypadku tak jest.

Jakie nagrody będą do wygrania, w loterii spełnij marzenia?

Nagrody będę niesamowite, bo przecież mają spełniać marzenia i już teraz możemy przeczytać o mieszkaniu za 1 000 000 zł oraz dodatkowych 200 tys. zł na jego urządzenie. Możecie wybrać miejsce w którym zamieszkacie i wyposażyć mieszkanie tak jak sobie to wymarzyliście. Macie również szansę na sportowy samochód BMW M3 Competition lub BMW M4 Competition do wyboru o wartości pół miliona zł, a dodatkowo w bagażniku znajdziecie aż 200 tys. zł! I wydacie tę sumę na co tylko zapragniecie.

Z pewnością możemy liczyć również na nagrody dodatkowe, ale o tym dowiemy się już przy starcie akcji!

Oczywiście podatek od wygranej również ponosi organizator loterii spełnij marzenia!

W jaki sposób możecie brać udział, w loterii spełnij marzenia?

Na ten moment akcja jeszcze nie wystartowała, jest w trakcie przygotowania, jednak będę Was informował na bieżąco i polecam zapisać się na stronie spelnij-marzenia.pl na listę oczekujących na start projektu. Wystarczy podać swój mail wraz z numerem telefonu oraz potwierdzić wymagane zgody, wtedy od razu zostaniecie powiadomieni o starcie loterii i na pewno nic Wam nie umknie. Zapisz się już dziś ! Daj sobie szansę na spełnienie marzeń, a przy okazji wesprzesz ludzi, którzy tego potrzebują! Ważną informacją jest również to, że bezpieczeństwo jest zagwarantowane zezwoleniem krajowej administracji skarbowej oraz bankową gwarancją wypłaty nagród.