• 15 Jun, 2024

Gratisowe 11 GB od Nju mobile z okazji 11 urodzin! Jak odebrać darmowe gigabajty?

Gratisowe 11 GB od Nju mobile z okazji 11 urodzin! Jak odebrać darmowe gigabajty?

Nju mobile czyli submarka Orange, obchodzi właśnie 11 urodziny! I właśnie z okazji urodzin Nju przygotowało dla swoich użytkowników darmowe 11 GB transferu danych zupełnie za darmo! Zobacz co zrobić, aby odebrać darmowe 11 GB na swoje konto. Przypominam tylko że odebrać darmowe gigabajty mogą tylko i wyłącznie użytkownicy sieci Nju mobile.

Darmowe 11 GB od Nju mobile

Jeśli korzystasz z submarki od Orange, czyli Nju mobile to mam dla Ciebie dobrą wiadomość, Nju mobile obchodzi właśnie swoje 11 urodziny, i z tej okazji rozdaje dla swoich użytkowników darmowe 11 GB danych. Jeśli masz nju mobile na abonament lub ofertę na kartę, to bez problemu możesz skorzystać z tej oferty. Wystarczy wysłać bezpłatnego SMS'a o treści Urodziny, na numer 80455. Masz czas do 6 maja 2024 roku.

Po wysłaniu darmowego SMS'a powinien od razu przyjść do nas SMS zwrotny z informacją “Zlecenie aktywacji pakietu 11 GB zostało przyjęte, O włączeniu pakietu poinformujemy Cię w SMS-em w ciągu 24 godzin.

Jeśli korzystasz z Nju subskrypcja, tonie musisz nic robić ponieważ gigabajty trafią automatycznie na Twoje konto!

Chcesz sprawdzić ile obecnie pozostało Ci transferu na koncie? Możesz to zrobić, logując się na stronie Nju mobile, i przechodząc do zakładki Stan konta

Czy warto przejść do Nju mobile?

Sam korzystam z Nju i obecnie płacąc 49zł/mies. Mam za zdobyty staż aż 250 GB transferu co miesiąc, niebawem wzrośnie do 300 GB (za korzystanie z sieci przez 2 lata). Szczerze mogę polecić tą sieć, ponieważ od kiedy jej używam nie mam żadnych problemów z zasięgiem, a dodatkowo jest to jedyny internet jakiego używam (router z telefonu) i wyniki transferu są naprawdę zadowalające, tutaj test wykonany w momencie pisania tego artykułu:

16167448462.png

Wynik i tak jest o połowę gorszy niż zazwyczaj, ale jestem zadowolony. Mam w gratisie również telewizję internetową, której co prawda nie używam, ale fajnie że jest ona darmowa w moim pakiecie (osoby które mają nju mogą sobie aktywować taką telewizję w panelu i oglądać na stronie tvgo.orange.pl).