• 25 Jul, 2024

FAME Influenceriada: Włodarze (Edycja Sylwestrowa) czyli druga część teleturnieju od FAME MMA!

FAME Influenceriada: Włodarze (Edycja Sylwestrowa) czyli druga część teleturnieju od FAME MMA!

Trzy tygodnie temu na Fame MMA pojawił się specjalny odcinek charytatywny. Był to turniej gdzie zawodnicy odpowiadali na pytania lub wykonywali np. zadania do oceny przez publiczność. 30 grudnia rozpocznie się druga odsłona słynnego teleturnieju Influenceriada od Fame MMA! Zobacz gdzie oglądać na żywo oraz kto będzie brał udział!

Czy teleturniej od Fame MMA jest płatny?

Teleturniej jest w pełni darmowy i każdy może oglądać zmagania zawodników na żywo. Nie jest wymagane żadne PPV czy inne bilety. Oczywiście tak było za pierwszym razem, oraz dzisiejsza druga część również ma być za darmo. Czy w przyszłości się to zmieni i np. finałowy odcinek będzie wymagał PPV raczej nie, chociaż jak dobrze wiemy były już podobne sytuacje nie od Fame gdzie finał okazywał się być płatny. Miejmy nadzieję że tutaj sytuacja będzie odwrotna i całość zawsze będzie darmowa dla wszystkich widzów.

Gdzie oglądać obie części teleturnieju Influenceriada?

Jeśli chcesz obejrzeć pierwszą część bo nie słyszałeś jeszcze o tym projekcie to link znajduje się tutaj. Jeśli jednak czekasz na drugą część teleturnieju to odbędzie się ona 30.12.2023 na żywo o godzinie 20:00, i również można oglądać ją na platformie YouTube, link do planowanego wydarzenia znajduje się tutaj.

Kto będzie brał udział w FAME Influenceriada: Włodarze?

Jak sama nazwa wskazuje udział w teleturnieju będą brali włodarze, a dokładnie to włodarze przeróżnych gal takich jak FEN, Bita Śmietanka, Prime MMA, Royal Division, oraz oczywiście Fame MMA.

Lista uczestników teleturnieju:

  • Paweł „Prezes FEN” Jóźwiak
  • Marcin „Xayoo” Majkut,
  • Michał „Boxdel” Baron
  • Kasjusz „Don Kasjo” Życiński
  • Tomasz Olejnik

O co zagrają zawodnicy Influenceriady?

Zwycięzca tej części będzie brać udział w finałowej edycji teleturnieju, gdzie już znajduje się zwycięzca pierwszej części czyli Natan Marcoń. Dołączy do nich dodatkowo trójka innych zawodników gdzie zagrają o 100 000 PLN!

Jeśli nie mieliście planów na dzisiejszy wieczór to polecam sprawdzić ten teleturniej, jest sporo głupich momentów oraz dość dużo humoru. Dajcie znać w komentarzach co myślicie o tym projekcie!