• 15 Jun, 2024

2 sztabki złota od Buddy warte 2 mil. zł! Jak brać udział, i wygrać sztabkę złota od Doze?

2 sztabki złota od Buddy warte 2 mil. zł! Jak brać udział, i wygrać sztabkę złota od Doze?

Budda niedawno wystartował z kolejnym projektem, mam na myśli markę Doze. Budda zdradził na swoich socialach, że będzie można wygrać aż 2 sztabki złota. Pierwsza z nich będzie dla osób pełnoletnich, a druga dla młodszych widzów Kamila. Łączna wartość obu sztabek złota wynosi aż 2 000 000 zł. Co zrobić, aby móc wygrać sztabkę od Buddy?

Zasady turnieju DOZE 2 MILLION GOLD EVENT (aktualizacja 24.04.2024r)

Tak jak informowałem Was wczoraj, własnie pojawiły się szczegółowe informacje oraz instrukcja jak brać udział w grze o sztabkę złota od Buddy. Marka DOZE przygotowała naprawdę dość ciekawe wyzwanie które będzie podzielone na 2 grupy. 

Poniżej przygotowałem całą instrukcja jak będzie wyglądać turniej w grze 2 MILLION GOLD EVENT. Który został przedstawiony na oficjalnym instragramie doze.energy

 1. A więc tak wszystko zaczyna się w sklepie żabka, gdzie można zakupić napoje marki DOZE (na ten moment są dostępne 3 rodzaje/smaki), ekipa Doze specjalnie czekała ze startem turnieju, właśnie na najnowszą żółtą puszkę, nie posiada ona kofeiny i może zostać zakupiona przez każdego (puszka czarna oraz biała są możliwe do zakupu tylko przez osoby pełnoletnie). 
 2. Kup 2 dowolne produkty marki Doze (mogą to być np. 2 puszki napoju w żółtej puszcze - to obojętne)
 3. Następnie podczas zakupu informujemy sprzedawcę że mamy aplikacjęŻappka - warto wcześniej w domu sobie ją przygotować, jeśli jeszcze jej nie używaliście
 4. Podczas zakupu odbijamy sobie naszą aplikację i dostajemy kod do gry doze2mln (jeden użytkownik aplikacji może odebrać maksymalnie 2 kody dostępu)
 5. Teraz przechodzimy na stronę turnieju doze2mln.pl i rejestrujemy nasz kod (podajemy kod, imię, nazwisko, numer telefonu oraz maila). Podajemy przy tym swoją datę urodzenia (na jej podstawie trafiamy do odpowiedniej grupy, dlatego lepiej tutaj nie kłamać)
 6. Później pojawi się 10 pytań na które odpowiadamy A,B,C,D,E (na odpowiedzi mamy czas do 07.05 do godziny 23:59), jeśli poprawnie odpowiedz na wszystkie pytania i prześlesz formularz to już 08.05 przed godziną 14:00 dostaniesz link do pytania konkursowego - będzie on na ten moment nieaktywny, aktywuje się automatycznie o 14:00, i właśnie wtedy będziesz mógł odpowiadać na pytanie 11 (na jego rozwiązanie będzie kilka godzin).
 7. Na pytanie 11 mają być przydatne podpowiedzi oraz wskazówki, które pojawią się wcześniej na socialach Doze 
 8. Następnie z przesłanych odpowiedzi zostanie wyłowione po777 osób z grupy wiekowej 16-21, oraz 21+, które to otrzymają zaproszenie do kolejnego etapu “gry miejskiej”.
 9. Gra miejska potrwa 2 dni i odbędzie się w jeden z miast Polski (to będzie niespodzianka, więc nie wiemy gdzie dokładnie - możliwe że będzie to siedziba Doze na śląsku), grupa osób 21+ swoją rozgrywkę przeprowadzi 20 maja. A dzień później, czyli 21 maja, zagrają osoby z przedziału wiekowego 16-21. Z tego co było widać na relacji mają być 4 rozdziały gry (na otwartej przestrzeni, na terenie całego miasta - ma się przydać odwaga, inteligencja, sprawność fizyczna oraz determinacja)
 10. W grze miejskiej zostanie wybrane 100 uczestników z każdej z grup, i to właśnie oni zawalczą o sztabki złota warte milion złotych. 
 11. Finał odbędzie się 22 maja 2024 

Dodatkowo podpowiedzi od Buddy jak wygrać sztabkę złota od DOZE!

Budda wspomniał że wszystkie pytanie są przetestowane z ChatGPT nawet w płatnej wersji i są skonstruowane tak, aby nie dało się na nie odpowiadać z pomocą sztucznej inteligencji. Sama rozgrywka nie przebiega na czas, więc nie będzie tutaj czegoś takiego kto pierwszy ten lepszy. Przypominam żeby śledzić Social media (instagrama doze.energy) od DOZE, bo właśnie tam mają pojawić się podpowiedzi na pytania gdzie pojawi się najwięcej błędów!

I skrócony opis gry o sztabki złota od Doze: 

 1. Zakup dwa dowolne produkty DOZE w sklepie Żabka
 2. Poinformuj sprzedawcę, że masz aplikację ZAPPKA
 3. Kod który poda Ci aplikacja, wykorzystaj na stronie: doze2mln.pl

Graj mądrze, wygraj!

Już w sobotę na kanale pojawi sie film z przedstawicielem puszki żółtej, i również na tym materiale mamy poznać więcej szczegółów odnośnie samej rozgrywki turnieju Doze! Zapraszam Was więc do oglądania. Dajcie znać co myślicie o takiej, zabawie oraz o samych napojach od marki Doze, którą stworzył właśnie Budda. Do zobaczenia w grze 2MGE!

Wygraj sztabkę złota od Buddy (DOZE)

Już jutro Buddy w godzinach przedpołudniowych na swoich kanałach social media udostępnij wszystkie szczegóły oraz instrukcje jak wejść do turnieju o 2 000 000 zł, w sztabkach ze złota. Jeśli chcecie wiedzieć od raz tu zachęcam śledzić profil Kamila Buddy na instagramie oraz profil Doze.energy. To właśnie tam ma zostać udostępniona instukcja jak wejść do zabawy aby móc zgarnąć taką sztabkę złota. 

Turniej o sztabkę złota od Buddy i Doze? (23.04.2023)

Osoby które śledzą postać Buddy, mogły również usłyszeć informację że są 2 sztabki złota, ponieważ jedna ma trafić do osób pełnoletnich, a druga dla osób niepełnoletnich - łatwo się domyślić że Budda czekał z całą tą akcją na premierę żółtej puszki od DOZE, która będzie pierwszą puszką sprzedawaną dla osób niepełnoletnich!

Możemy się na razie domyślać że może chodzić o jakieś kody, które znajdą się na puszkach lub inne powiązanie które będzie działać na podobnych zasadach. Czyli osoby, które kupują napoje od DOZE. 

Doze jest to marka od Buddy, która sprzedaje napoje w sklepach Żabka - na ten moment są 2 puszki biała oraz czarna które mogą zakupić jedynie osoby pełnoletnie, jednak już niebawem do sklepów trafi 3 puszka w kolorze żółtym i ma ona być dostępna dla osób niepełnoletnich (warto wspomnieć że każda puszka ma odpowiednik w samochodzie oraz o tym że powstaje siedziba DOZE o nazwie Doze Land, ale o tym wszystkim już pisałem w tym temacie).

Jutro postaram się zaktualizować ten temat o nowe informacje, które zostaną nam przekazane od Kamila.

Dajcie znać w komentarzach czy piliście już napoje DOZE, i jeśli tak to jak Wam one smakują!

Jakie są pytania oraz odpowiedzi w turnieju Doze o 2 sztabki złota?

Sprawdzałem z ciekawości czy zadania w turnieju Doze są trudne, jak się okazało trzymają poziom i są dość podchwytliwe, oraz trzeba się na nich skupić:
Oto lista 10 pytań które pojawiają się w turnieju DOZE 2 MILLION GOLD EVENT 

 1. Ile jest kontynentów na ziemi? (odpowiedzi 4,7,8,9,10)
 2. Jakie miasto jest stolicą Australii? (odpowiedzi Sydney, Melbourne, Perth, Brisbane,Canberra)
 3. Jakie jest prawidłowe stężenie procentowe tlenu w atmosferze Ziemi? (Odpowiedzi Około 1%, Około 21%, Około 78%, Około 92%, Około 99%)
 4. Jak nazywa się najdłuższa kość w ludzkim ciele? (odpowiedzi Kręgosłup, Łopatka, Kość piszczelowa, Kość ramieniowa, Kość udowa)
 5. Ile trójkątów znajduje się na obrazku? (odpowiedzi 16,24,38,42,46) - w tym zadaniu załączony jest obrazek
 6. Jaka liczba powinna znaleźć się w miejscu “??”? (odpowiedzi 282,83,216,52,62) - w tym zadaniu załączony jest obrazek
 7. Policz ile różnych odgłosów zwierząt, słyszysz na nagraniu? (odpowiedzi 8,9,10,7,12) - w tym zadaniu załączony jest filmik
 8. Podaj 3-cyfrowy kod to: (odpowiedzi 049,216,069,619,016) - w tym zadaniu załączony jest obrazek
 9. Policz ile razy na ekranie pojawi się powyższe logo Doze? (odpowiedzi 38,40,43,41,36) - w tym zadaniu załączony jest filmik
 10. Ułożono 777 puszek DOZE według schematu jak na obrazku. Ile razy cyfra 7 została użyta do ponumerowania czarnych puszek, zakładając, że puszki są ponumerowane od 1 do 777? (odpowiedzi 139,156,130,110,234) - w tym zadaniu załączony jest obrazek

Odpowiedzi na pytania Doze szukaj tutaj

Odpowiedzi do pytań, wraz z ankietami czy podpowiedziami jak rozwiązywać pytania znajdziecie z pewnością na wykopie - tutaj znalazłem wątek gdzie już jest poruszone sporo pytań. Pewnie z biegiem czasu odpowiedzi będzie jeszcze więcej, i z jeszcze lepszą dokładnością będą typowane poprawne odpowiedzi! 

Na własną rękę możecie również szukać odpowiedzi w internecie, lub próbować rozwiązywać sami. Te jednak z pewnością mogą Wam mocno ułatwić.