• 15 Jun, 2024

JEEP WRANGLER i nie tylko, do wygrania w loterii od Urbex History!

JEEP WRANGLER i nie tylko, do wygrania w loterii od Urbex History!

Coraz więcej kanałów decyduje się na stworzenie własnych loterii. Tym razem do zabawy dołączył kanał Urbex History, w swojej loterii nagrodą główną został właśnie JEEP WRANGLER. Jeśli chcielibyście dać sobie szanse na wygranie jednej z nagród to zapoznajcie się ze wszystkimi najważniejszymi informacjami jakie dla Was zgromadziliśmy w jednym miejscu, m.in. jakie są dodatkowe nagrody w loterii!

Kiedy zakończenie loterii Urbex History?

Sama akcja wystartowała 15.04.2024, i będzie trwać aż do losowania które odbędzie się na żywo już 24 maja 2024 roku, o godzinie 17:00. 

Jak dołączyć do loterii i zdobyć losy w grze?

Aby zdobyć losy które będą brały udział w loterii Urbex History i dadzą nam szansę na zdobycie jednej z nagród konieczne będzie wykupienie e-booków. To właśnie przy zakupie pakietów e-booków dostajemy w “gratisie” losy, które później biorą udział w loterii.

E-booki można zakupić jedynie na oficjalnej stronie jaką jest jeepurbexowy.pl, radzę skorzystać z linka lub wpisać go ręcznie, ponieważ przy loteriach często pojawiają się różne podrobione strony, które próbują wyłudzić wasze dane lub pieniądze. 

Ile kosztują pakiety e-booków z losami w loterii Urbex History?

W tej loterii dostępne są 3 różne ebooki:

  • URBEX BOOK Podstawowy Elementarz Urbexu - najtańszy ebook (składa się z 25 stron) dostępy w loterii Urbex History, kosztuje 25,00 zł, a za jego zakup dostajemy 1 los w loterii.
  • URBEX BOOK Poradnik Zaawansowanego Eksploratora - koszt tego ebooka (który składa się z 34 stron) to 60,00 zł, i daje nam gratisowo 4 losy w loterii (cena za los 15 zł).
  • URBEX BOOK Strach ma wielkie oczy - najdroższy ebook (i również największy, bo aż 51 stron) dostępny w loterii kosztuje równe 100,00 zł, i daje nam gratisowo 10 losów (cena za los 10 zł).

Standardowo najbardziej opłaca się kupić, największy ebook ponieważ cena za los wtedy najniższa. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby kupić np. 3 razy najdroższy ebook, jednak wtedy dostaniecie 3 razy dokładnie ten sam produkt, zostaną zwiększone jednak Wasze szanse w loterii bo dostaniecie za taki zakup 30 losów. Moim zdaniem jednak nie ma po co szaleć, takie loterie często cieszą się dość dużą popularnością i szanse na zdobycie nagrody głównej są naprawdę małe. Dlatego radzę podejść do tematu z zimną głową, i jeśli możecie to kupicie sobie tyle losów na ile straty gotówki możecie sobie pozwolić.

Ile i jakie są nagrody w loterii Urbex History?

W loterii będzie łącznie 7 nagród, i możecie je przejrzeć poniżej.

Nagroda główna: 

  • 1x - samochód osobowy Jeep Wrangler Unlimited z 2019 roku, o pojemności 1995 cm3 - o wartości 205 410 zł

Nagrody dodatkowe:

  • 3x - Zestawy prezentów od URBEX HISTORY (w skład wchodzi plecak, rękawiczki, mutlitool, latarka, książki Urbex History)
  • 2x - Kamery sportowe GOPRO HERO 12
  • 1x - Profesjonalny dron Dji MINI 3

jak możemy dowiedzieć się z regulaminu, do nagród dodatkowo dostajemy opłacony podatek. Łączna wartość wszystkich nagród w loterii to 251 206,13 zł (brutto).

Problemy z losami w loterii Urbex History?

Jeśli macie jakieś problemy z losami, podaliście niepoprawny numer lub nie otrzymaliście swoich losów to wszystko najlepiej od razu zgłaszać przez formularz który znajdziecie również na stronie loterii, link w tym miejscu.

Tutaj załączam jeszcze regulamin całej, akcji który warto sobie przejrzeć.